Kliniğimiz

Kliniğimiz

ADA VETERİNER ONKOLOJİ KLİNİĞİ 2006 yılında hizmete başlamış olan Ada Veteriner Polikliniği, kansere yönelik çalışmalarıyla öne çıkan hekimleriyle Onkolojik ve Hematolojik Danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ada Veteriner Polikliniği’nde kanser tedavisi her hasta için özel olarak, hastanın genel sağlığı ve kanserin durumu göz önüne alınarak tasarlanmaktadır. Hastaya ait bulgular incelenerek tüm tedavi seçenekleri değerlendirilmekte ve teşhis sürecinde kapsamlı laboratuvar tahlilleri, röntgen, ultrason, dijital röntgen, tomografi (CT), MR, PET tarama gibi görüntüleme teknikleri kullanılmaktadır. Kapalı devre anestezi sistemi konforunda modern ekipman ile uzmanlık isteyen cerrahi operasyonlar başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Ada Veteriner Polikliniği, 2006 yılında İstanbul Levent’te kuruldu. Kurucu hekimler Özlem Calp ve Evrim Egeden veteriner kliniği olarak açtıkları işletmeyi kısa zamanda geliştirerek 7/24 hizmet veren bir polikliniğe dönüştürürken, 2021 yılında aramızdan ayrılan Bull Terrier ırkı köpekleri Ada’nın isminden esinlendiler.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist